Dark Mode

CB EXPER TANITIM

Ofisimiz, 

İşimizi eski değimle klasik bir emlakçı, günümüz koşullarında ise pazarlama en yeni tekniklerini kullanan modern ve yenilikçi bir reklamcı olarak adlandırıyoruz. 

Doğru bir tanımla Emlak işini ruhu değişmese de şeklini ve yöntemlerini biraz değiştirerek bölgemizde gücümüz ile masada ise aklımız ile yönetiyoruz. 

Gayrimenkulünüzü satışa götürmek ya da ihtiyacınıza yönelik bir mülk edinmeniz için tam donanımlı, profesyonelce hizmet ve çözüm üretebilen hibrit bir yapıya sahibiz. Misyonumuzu, “Sizler için varız.” parolamızı ise “Mülkünüze Değer Katıyoruz” olarak belirledik. 

Bu ortak vizyonu paylaştığımız merkezi Ankara Alacaatlı- Yaşamkent’te bulunan ve tüm Ankara iline hizmet veren ofisimizde birbirinden çok farklı uzmanlıklara sahip 24 kişilik güçlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Hepimiz birimizi, birimiz hepimizi geliştiriyoruz. En önemlisi takım oyunlarında başarının bireysel kabiliyetlerle değil,  ekip ruhundan geldiğine inanıyoruz. Ekibimiz içersin de değerleme uzmanları, Avukatlar, Mühendisler, Müşteri ilişkiler Yöneticisi, Saha destek Uzmanı gibi her ihtiyaca karşılık verebilecek bir kabiliyete sahibiz. İş birliği yaptığımız müşterilerimize ilk müşterimiz gibi yaklaşıyor ve defalarca hizmet verebilmek adına mükemmel olmaya dikkat ediyoruz. 

İşimiz ve iddiamız, 

Mülkünüzü en hızlı şekilde, en yüksek fiyata ve problemsiz şekilde satmak, ya da eğer alıcımız iseniz en hızlı ve en uygun fiyata sizleri yuvanıza kavuşturmak. 

HIZLI ve DEĞERİNDE yani VAKİT ve NAKİT kaybı olmadan hizmet vermek. 

Size daha nitelikli bir hizmet sunabilmek amacı ile güçlendirdiğimiz bu iş modelimiz, sizlere nasıl bir güç sunmaktadır. 

  • Mülkünüz için size sunacağımız, Reel Piyasa Analizi ve SWOT raporlarını ile daha karlı satabilmek gücü. 
  • 17 ayrı pazarlama faaliyetimiz sayesinde, daha hızlı satabilme gücü. 
  • Bölgemizde ve ilimizde 30’u aşkın Coldwell Banker Ofisi ve Türkiye genelinde 2.000 üzeri Coldwell Banker danışman profesyoneli sayesinde, daha fazla müşteriye erişebilme gücü kazandırmış olacaktır. 

2018 yılında yürürlüğe giren gayrimenkulün alıcı satıcı ve aracı taraflarını kapsayan Taşınmaz Ticareti hükümlerine rağmen, Bu işin profesyonel bir ekip ile yapılacağına inanmıyor ve mülkünüzü yine de kendiniz satacaksanız bile sizlere harika bilgiler edindirip bu işin yolu, yordamı, oluşum süreci  ile ilgili farklı bir bakış açısı kazandıracağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. 

Bölgemizde yaptıklarımız yapacaklarımızın aynası, ilginiz ise yol göstericimiz olacaktır.

Bizleri aşağıdaki linklerden takip edebilirseniz, bizler hakkında yenilenmiş bilgilere sahip olabilir çalışmalarımızı ve faaliyetlerimizi izleyebilirsiniz. Bir gün bir yerde buluşacağımıza olan inancımızla, 

Vaktinizi ve paranızı güçlü ellere emanet edin. 

Mümtaz Sayın

Neden Kıbrıs?
Akdeniz'in sıcak suları, güzel plajları ve zengin kültürel mirasıyla tanınan bir yerdir, Türkiye'deki yatırımcılar için ekonomik zorluklara alternatif cazip gayrimenkul fırsatları sunar. 

Yüksek enflasyon ve düşük kira getirisi gibi sorunlarla karşılaşan yatırımcılar için Kıbrıs, mülklerin değer artışı ve döviz getirili sezonluk kiralama imkanlarıyla çifte kazanç sağlama fırsatı sunuyor. 

Bu durum, küçük yatırımların büyük kazançlara dönüşmesini sağlayarak yatırımcıları memnun ediyor.

İletişim

Nasıl yardımcı olabilirim?